Інтернет-магазин Бджолосад пропонує послугу з нанесення фірмових логотипів на пасічницький інструмент, інвентар, одяг.

Також можна замовити іменний інструмент, наприклад, стамеску зі своїми ініціалами.

Нанесення логотипів та виготовлення макетів відбувається на території фірми (не виходячи з будинку).

Бджільницький інструмент, щоденники, різні сувеніри з Вашим логотипом - відмінний спосіб рекламувати свою компанію під час проведення промо акцій, презентацій, виставок, ярмарків, конференцій і відмінний подарунок для будь-якого заходу (дня народження, ювілею компанії і т.д.)

Керівники успішних підприємств розуміють величезну користь, яку приносить їм реклама і маркетингове просування.

Ще одна перевага - формування корпоративного стилю і підвищення впізнаваності бренду серед клієнтів.

Ми пропонуємо:

- Нанесення логотипів на будь-які товари (одяг, інвентар, обладнання) різними способами (тамподрук, шовкотрафарет, тиснення, лазерне гравіювання, термоперенос, деколь і сублімація, вишивка).
- Готову поліграфічну продукцію з фірмовими логотипами (щоденники, щоденники, алфавіткі, блокноти, планінги, органайзери).
- Бізнес сувеніри оптом і в роздріб (ручки з логотипом, брелоки, футляри, запальнички, термоси, чашки, візитниці, набори для пікніка, настільні набори, еко-товари, сумки, флешки, і багато іншого).
- Прапорці, прапори, рекламні сумки, паперові та поліетиленові пакети.
Завдяки професійній команді і багаторічному досвіду роботи в цій сфері ми швидко і якісно виконаємо будь-яке замовлення по виробництву сувенірів, нанесення логотипу компанії, виготовимо оригінальну продукцію та подарунки за Вашими ескізами.