Інтернет-магазин БджолоСад пропонує широкий асортимент товарів для бджільництва в роздріб, дрібним, а також великим оптом з відправкою в будь-який регіон України. Наші кур'єри можуть доставити товар по г. Киев (замовлення від 3000,00 грн доставляються по Києву безкоштовно).

НАША СПЕЦИФІКА

Є кілька причин, чому серед безлічі магазинів, варто віддати перевагу саме нашому. Перш за все, це вигідні ціни, зручні способи оплати та доставки. Також у нас Ви маєте можливість отримати не тільки товар заявленої якості, але і кваліфіковану консультацію. Професіонали зі стажем завжди допоможуть з вибором, так як вони не тільки знають про характеристики інвентарю або інших товарів, але і мають досвід їх практичного застосування. Це означає, що вибравши послуги нашої компанії, Ви підберете саме ті товари, які оптимально підійдуть у Вашій ситуації.

Наш фахівець-бджоляр зі стажем допоможе Вам підібрати насіння рослин для створення медоносної конвеєра в вашому регіоні на цілий сезон, щоб уникнути провалів в роботі бджіл в безвзяточний період.

Фахівці інтернет-магазину стежать за новинками в галузі бджільництва, тому у нас завжди можна знайти сучасний пчелоинвентарь.

До нас звертаються і новачки, які налагоджують свій бізнес, досвідчені бджолярі, які віддають перевагу купувати товари дрібним оптом, а також роздрібні магазини, що спеціалізуються на товарах для бджільництва.

Ми вітаємо довгострокове співробітництво, і надаємо для цього вигідні умови. На знижки також можуть розраховувати всі, хто вирішив придбати у нас велику партію товару. Підібрати продукцію легко в будь-який зручний час на сайті, в каталозі Ви знайдете всю необхідну інформацію.

Продукція, яку Ви бачите на сайті, вже знаходиться на складі. Вам не доведеться довго чекати доставки: замовлення починає формуватися відразу ж після отримання оплати.

В каталозі підібрані позиції від провідних українських та зарубіжних виробників. Вони представлені в різних цінових категоріях.

У нашій компанії завжди можна придбати наступні товари:

- Насіння медоносів, сидератів, газонних і сінокісних трав;

- Вощину і інструмент для наващіванія;

- Різні види рамок для вуликів;

- Інвентар та обладнання для бджільництва;

- Спеціальний одяг для бджоляра;

- Вулики та приладдя для вуликів;

- Лікарські препарати для бджіл.

Наприклад, у нас можна придбати рамки, вощину, димарі, ножі для роздруківки сот і багато іншого. Одяг бджоляра представлена ​​костюмами, куртками, масками і рукавичками різних розмірів.